24 Sty Brak komentarzy admin Gym , , ,

Zbliża się lato, a Ty ciągle jeszcze nie masz zgrabnej sylwetki tak znakomitej, aby pokazać się innym na plaży. Wszyscy z nas chcieliby się dobrze prezentować, więc jeżeli ty także pragniesz wyglądać naprawdę wyjątkowo pięknie albo próbujesz osiągnąć idealną sylwetkę oraz kształt ciała, to zdecydowanie znajdujesz się w najlepszym miejscu! Posiadamy na to kilka rozwiązań i metod. Pamiętaj jednak istotne jest, by przy tym spożywać dużo wody, możesz opcjonalnie też dodawać do niej zieloną limonkę. Chcę zaproponować zatem przykładowe trzy rozwiązania, by pozyskać piękną i zgrabną sylwetkę.

1. Pomyśl o jadłospisie
To istotne jest co przekazujesz własnemu ciału, z tego przecież najwięcej zyskujesz energii. Spisz najlepiej listę tego, co nierzadko spożywasz a co rzadko albo w ogóle. Warto byś uzupełnił niedobory i wyrównał optymalnie swój jadłospis. Oczywiście dopasowując ją do potrzeb twoich zapotrzebować energetycznych.

2. Regularność.
Ważne byś był konsekwentny, w w swoich decyzjach i regularnie troszczył się o swoją dietę i o regularność wykonywanych ćwiczeń.

3. Ćwiczenia na rzeźbę.
Istotne jest byś na początku zdecydował się czy odczuwasz potrzebę zrzucić jakieś zbędne kilogramy sadełka. Jeśli tak to radzę zacząć od ćwiczeń i aktywności przyspieszających przemiany energetyczne. Mogą być to np.: biegi, jazda na rowerze, jazda na rolkach lub zumba. Jeżeli jednak odczuwasz potrzebę wyeksponować swoje mięśnie i nie posiadasz tłuszczu, to wykonuj te ćwiczenia.
1. Pompki – głównie chodzi o to, by jak najdłużej je wykonywać. Podpór z nogami i rękami w pozycji wyprostnej doskonale oddziałuje na pracę mięśni brzucha pleców, pośladków, jak i kończyn górnych.
2. Przechodzenie z podporu gdzie mamy wyprostowane ręce do podporu o ugiętych rękach.
3. Brzuszki.
Tutaj im więcej rodzajów tym lepiej. Skośne, zwykłe itd.
4. Przysiady. Mogą być z ciężarkami. Świetnie oddziałują na pracę mięśni pośladkowych oraz ud.