24 Sty Brak komentarzy admin Gym , , ,

Po to, aby dosięgnąć lepszej sylwetki i, po to aby mieć dobre samopoczucie nastrój, teraz w naszym życiu nie wystarczy już jedynie uprawiać jogging i wykonywać treningi rano i wieczorem. Coraz częściej wybieranym przez nas staje się trening fbw, oznacza to full body workout i jest to treningiem dla każdego miłośnika ćwiczeń na sali fitness. Taki trening pozwala podczas jednej sesji, wykonać cały szereg ćwiczeń na wszystkie sekcje mięśni. Zatem znacznie oszczędza czas, poświęcony na ćwiczenia oraz efektownie pozwala w jak najszybszym czasie zbudować niepowtarzalną masę mięśniową.
Trening całego ciała przede wszystkim polega na robocie z niezwiązanymi obciążeniami. Wykonujemy tutaj ćwiczenia złożone, przy czym każde kolejne ćwiczenie poświęcone jest na ściśle nazwaną partię mięśniową. Zaczynamy zawsze od największej sekcji mięśniowej a kończymy na partiach najmniej obszernych.
W taki sposób podczas jednej części treningu możemy pracować nad mięśniami całego ciała. Sprawia to, że zestaw ćwiczeń jest bystry, intensywny a przede wszystkim pozwala nam, w dość krótkim czasie zamienić nasze ciało w super sylwetkę. Z drugiej strony trening obwodowy to zestaw ćwiczeń dedykowany zarówno do mężczyzn jak i kobiet. W szybkim czasie umożliwi on pozbyć się komórek tłuszczowych i zamienić ją w mięśnie. Co ważne – trening ten dopasowuje się indywidualnie do danej osoby. Przede wszystkim dedykowany on do osób, którzy w wyjątkowo szybkim tempie chcą osiągnąć własny szczyt, czyli zdobyć super smukłą i sylwetkę z zarysowanymi mięśniami. Tutaj sami dobieramy sobie treningi, mając ciągle przed oczami to, na czym jesteśmy najbardziej skupieni. Z tego powodu, że inne ćwiczenia obowiązują w programie, gdzie mamy ochotę zrzucić wagę a inne w przypadku, kiedy ważne jest dla nas wyrobienie masy mięśniowej. Trening obwodowy przynosi nam same pozytywne efekty, powoduje poprawę stanu naszego zdrowia, działa przeciwko rzeszotowaniu kości, umożliwia utratę wagi, modeluje sylwetkę, poprzez wyrobienie naszych mięśni,wiąże zalety składy ćwiczeń kardiologicznego i siłowego.
Dzięki treningom nowej generacji, szybko chudniemy i nabieramy doskonałej formy, budujemy i rzeźbimy nasze sylwetki. Oczywiście nadal wkładamy w to dużo naszej pracy i samozaparcia, ale nie tracimy naszego cennego czasu.